Hakkımızda

Bahar ve Josef kimdir?
Bali

30’lu yaşlarında, bir Türk bir Alman, İstanbul’da yaşayan, gezmeyi, eğlenmeyi, dalmayı, motosikleti, heyecanı ve keşfetmeyi seven bir çiftiz biz. Gurme değiliz ama yemeye, içmeye, yeni tatlar denemeye meraklıyız. Profesyonel değiliz ama bol bol fotoğraf çekmeyi ve amatörce videolar yapmayı seviyoruz. Haftasonları kısa, işlerimizden fırsat buldukça uzun seyahatler yapıyor ve her seferinde farklı rotalar çiziyoruz kendimize.

2012’de Bali’ye yaptığımız seyahat sonrasında, tanıdığımız farklı kültürleri başkalarına da tanıtmaya, su altında ve üstünde gördüğümüz güzellikleri yazı, fotoğraf ve videolarla paylaşmaya karar verdik.

Şimdiye kadar Uzakdoğu’da yeni lezzetler tattık, Mantalarla daldık, Afrika’da safariye çıktık, büyük beyaz köpekbalıklarıyla kafes dalışı yaptık, Avrupa’yı motosikletli motosikletsiz gezdik. Sıralı bir yapılacaklar listemiz yok. Hayallerimiz var. Hayat uzun değil biliyoruz ve yaşamak için geziyoruz, eğlenmek için geziyoruz. Bazen motosikletle bazen yürüyerek keşfediyoruz, paylaşıyoruz, blogumuzu okuyanlara ve videolarımızı izleyenlere esin kaynağı olsun istiyoruz.

Su altında ve üstünde görülmeyi bekleyen yerler çok ve hiçbiri uzak değil.

Bahar & Josef